Zarasų meras N.Gusevas: „Blogų kovos stilių nėra. Yra blogi kovotojai“

Zarasų rajono mero iniciatyva, 2015 metų Lietuvos graplingo sezonas bus uždarytas kitą penktadienį Zarasų mieste. Ten bus surengtas atvirasis Aukštaitijos turnyras, kuriame ant vieno tatamio varžysis karatė šotokan, o ant kito – graplingo meistrai. Šiai iniciatyvai pritarė ir pastarosios sporto šakos federacijos prezidentas Kęstutis Smirnovas.

 

„Kiekviena iniciatyva yra gera, nes tokiu būdu mes plečiame graplingu besidominčių žmonių akiratį. Galiu tik padėkoti Zarasų merui už pasiūlymą. Neabejoju, kad nuobodu nebus“, - kalbėjo K.Smirnovas.

Septintus metus iš eilės organizuojamame turnyre vyrauja įvairiausi kovos menai: boksas, dziudo, karatė, bušido, graplingas ir panašiai.

„Pas mus laukiami yra visi, juk blogų kovos stilių nėra. Yra tik blogi kovotojai. Kęstutį Smirnovą pažįstu seniai, tad pasiūliau jam atvykti ir sudalyvauti tokioje šventėje. Mes esame atviri visiems sportiniams renginiams, visam sporto turizmui, tačiau labiausiai Zarasuose propaguojame kovos menus“, - pasakojo Zarasų rajono meras Nikolajus Gusevas.

Populiarinti kovos menus šiame krašte padeda ir tai, jog Zarasai neturi nei vienos profesionalios krepšinio arba futbolo komandos.

„Gal ir taip, tačiau krepšinis pas mus, kaip ir visoje Lietuvoje yra numeris vienas. Taip pat labai populiarus yra rankinis. O tada jau galėčiau išskirti kovos menus ir konkrečiai šotokan karatė“, - pasakojo meras.

„Visiems yra įdomiau, kai vienoje vietoje gali pamatyti daugiau nei vieną kovos meną. Mes, Lietuvos graplingo federacija, šiuo renginiu pabaigsime puikų 2015 metų sezoną bei pradėsime ruoštis iškart po Naujų Metų startuosiančiame atvirajame Vilniaus graplingo čempionate. Žiūrime tik į priekį“, - savo poziciją dėstė K.Smirnovas.

Renginys Zarasuose bus surengtas gruodžio 13 dieną.


Pasidalinti