Vilnius miesto grappling čempionato rezultatai

Pirmą kartą į sostinę žengusi trečius metus egzistuojanti Lietuvos graplingo federacija viename turnyre pagerino tris rekordus. Atvirajame Vilniaus miesto čempionate varžėsi net 250 graplingo imtynininkų iš visos Lietuvos, pats čempionatas vyko daugiau nei aštuonias valandas, o nugalėtojui išsiaiškinti buvo paruošti keturi tatamiai.

Parsisiųsti rezultatus „Iki šiol visi turnyrai vykdavo ant trijų kilimų vidutiniškai penkias šešias valandas. Šįkart matydami, jog dalyvių skaičius bus rekordinis, paruošėme ketvirtą tatamį. Kitu atveju, dalyviams būtų tekę dėl titulų kovoti gerokai po pusiaunakčio“, - sakė Lietuvos graplingo federacijos prezidentas Kęstutis Smirnovas.

Pirmą kartą istorijoje surengtose merginų varžybose triumfavo Šakių „Ošimo“ klubo auklėtinės. Jos laimėjo visų trijų svorio kategorijų čempionių vardus.

Tarp vyrų nepralenkiamas buvo Lietuvos absoliutus vicečempionas Lukas Danilevičius, kuris laimėjo ne tik savo (iki 90 kg.) svorio kategorijos varžybose, tačiau ir absoliučioje įskaitoje bei iškovojo „Fightclub“ įsteigtą taurę.

L.Danilevičius finale nugalėjo dešimčia kilogramų už save lengvesnį Lauryną Pelakauską. Abu finalininkai yra Vilniaus „Smauglio“ sporto klubo atstovai.

„Dėl nugalėtojų jokių staigmenų nėra. Daug labiau mane maloniai stebina geometrija progresija augantis dalyvių skaičius. Pasakysiu atvirai, negalvojau, kad augsime taip greitai. Bet aišku, labai džiaugiuosi“, - kalbėjo K.Smirnovas.

Pirmą kartą turnyre dalyvavo graplingo imtynininkai iš Palangos ir Kuršėnų, kuriems buvo įteikti registracijos pažymėjimai. Nuo šiol jie tapo visaverčiais federacijos nariais.

Šiuo turnyru pradėtas geriausių graplingo imtynininkų reitingavimo procesas. Savo reitingo taškus graplingo imtynininkai artmiausiu metu galės papildyti Pakruojyje vasario 14 dieną, kai vyks atvirasis šio miesto čempionatas.

Besibaigiant metams, geriausi kovotojai bus apdovanoti piniginėmis premijomis.
Pasidalinti