Vilniaus miesto atviras grappling imtynių čempionatas

Antrus metus gyvuojanti, trečią sezoną pradedanti Lietuvos graplingo federacija pirmą kart per savo istoriją surengs turnyrą Vilniuje, kuriame be 150 graplingo imtynininkų vyrų, varžysis ir merginos.

 

“Visų pirma, noriu pasidžiaugti, kad pagaliau įkėlėmekoją į sostinę. Dėl to, kaltas kabutėse “Arėjo” klubo vadovas Adrijus Kupstas, kuris ėmėsi iniciatyvos ir daugiausiai prisidėjo prie organizacijos. Tikrai labia smagu, kad federacijos nariai nėra pasyvūs ir visaip stengiasi populiarinti mūsų jauną sportą”, - pasakojo Lietuvos graplingo federacijos prezidentas Kęstutis Smirnovas.

Pasaulyje įprasta praktika – merginų varžybos į Lietuvą atkeliavo tik šiemet. Anksčiau tokios galimybės nebuvo dėl skirting amžiaus ir skirting svorio kategorijų.

“Šį kart varžysis apie dvidešimt merginų. Negali visą laiką jos tik treniruotis. Be to, turime tikslą paruošti jas Baltijos šalių čempionatui, kuris gegužės 21 dieną bus surengtas Jurbarke. Labai svarbu išsiaiškinti jų lygį”, - dėstė K.Smirnovas.

Atvirasis Vilniaus čempionatas bus pirmasis, kuriame dalyviai kovos ne tik dėl medalių, tačiau ir reitingo taškų bei fightclub.lt taurės. Daugiausiai reitingo taškų savo amžiaus grupėje surinkę graplingo imtynininkai metų pabaigoje bus apdovanoti piniginėmis premijomis.

Sostinėje dėl apdovanojimų varžysis geriausi mūsų šalies sportininkai bei svečiai iš Latvijos, Lenkijos ir Baltarusijos.

Daugiau informacijos rasite čia


Pasidalinti