Vaikų grapplingo stovykla: su gamta, be telefonų

Daugiau nei dvidešimt jaunųjų graplingo imtynininkų kartu su penkiais treneriais dalyvavo vasaros stovykloje, kurioje buvo dėliojami akcentai antrai sezono daliai. Visą savaitę kartu su jaunąja karta patirtimi dalinosi ir Lietuvos graplingo federacijos prezidentas Kęstutis Smirnovas.

“Turėjome tikslą atitrūkti nuo urbanizacijos, todėl pačią pirmą stovyklos dieną iš vaikų surinkau telefonus ir pasakiau, kad jie mums nereikalingi. Vakarais vaikai paskambindavo tėvams, tačiau iš kart telefonai grįždavo į saugią vietą”, - šypsojosi K.Smirnovas.

Diena stovykloje prasidėdavo maudynėmis Jotijos upelyje, mankšta, vėliau sekusiomis treniruotėmis, plaukiojimu baidarėmis, filmų žiūrėjimu ir miegu.

“Svarbiausias dalykas, kurį norėjome įskiepyti – disciplina, režimo laikymasis ir pagarba vienas kitam. Manau, kad visi šie dalykai buvo įvykdyti šimtu procentų.

Taip pat labia daug dėmesio skyrėme gamtai ir susikaupimui. Be jų sporte būna labia sunku.

Vienintelis stovykloje su civilizacija susijęs dalykas – filmų žiūrėjimas kiekvieną vakarą. Tam tikslui turėjome laiką nuo 21.30 iki 23.00, o tada – poilsis”, - pasakojo K.Smirnovas.

Stovykloje dalyvavo 7 – 16 metų vaikai, kurie graplingo paslapčių mokosi Šakiuose. Ne vienas jų yra dabartinis arba būsimas Lietuvos rinktinės kandidatas.


Pasidalinti