Uostamiestis pasitinka Baltijos graplingo žaidynes

Gegužės 7 dieną į Lietuvos uostamiestį rinksis stipriausi Baltijos šalių graplingo meistrai, kurie atvirose žaidynėse kovos dėl stipriausio vardo. Šįsyk vienam svarbiausių sezono graplingo turnyrų neabejingas liko ir Klaipėdos meras, o patys sportininkai ruošiasi didžiajam pasirodymui.

“Mano nuomone, šis turnyras Klaipėdos miestui kovinio sporto atgimimo diena. Ne tiek ir dažnai vyksta kovinio sporto renginiai.  O Klaipėda tikrai turi kuo pasididžiuoti, kalbant apie dvikovinių sporto šakų atstovus.

Sergejus Maslobojevas, Tadas Jonkus, Lukas Kubilius, Mantas Knystautas, Mindaugas Kulikauskas, Ramūnas Petraitis, Ričardas Rocevičius ir daug kitų koviniame sporte pasiekusių Klaipėdos sportininkų.

Šis turnyras – priminimas visiems, kad Klaipėda yra stiprių vyrų sostinė. Juk savo laiku dar 2000 metais toje pačioje salėje, kur dabar vyks Baltijos šalių čempionatas, vyko ir pirmasis Lietuvos bušido čempionatas. Tąsyk finale kovėsi legendiniai kovotojai Kęstutis Smirnovas ir Egidijus Valavičius.

Anksčiau Klaipėdą garsino tokie turnyrai kaip Ringo Riteriai. Visa lietuva žinojo apie Klaipėdoje vykstančius turnyrus. Tokio rezultato siekiame ir šį kartą”, - apie būsimą šventę kalbėjo pagrindinis turnyro organizatorius Marius Rudnickas.

Tai jau antras turnyras, kurį rengia šis Klaipėdos kovinio sporto puoselėtojas. Pernai uostamiestyje vyko Lietuvos graplingo taurės kovos.

Praėjusiais metais gavau daug geros gyvenimiškos patirties bei organizacinių įgūdžių. Labai džiaugiuosi, kad žmonės noriai prisideda prie šio renginio visokeriopais būdais.

Daug gerų žmonių vienija šis projektas ir visuomeninė veikla. Man tai viso labo tik hobis, kuris teikia džiaugsmą. Šįkart pasitaikė mažiau nesklandumų nei praėjusį kartą”, - pasakojo M.Rudnickas.

Praėjusiais metais uostamiestis surinko geriausią kovotojų sudėtį bei per plauką nelaimėjo Lietuvos taurės. Šiemet pakartoti praėjusių metų sėkmę, anot organizatorių, bus nelengva.

“Stengiuosi vienyti kitus Klaipėdos miesto sporto klubus ar sporto bendruomenes, kurie susiję su graplingu. Jei pavyks suvienyti 30 – 40 klaipėdiečių savame mieste, manau, bus geras rezultatas. 

Ta proga savo klube organizuojame specialias treniruotes, kur renkasi sportininkai iš visų Klaipėdos klubų. Darome bendras treniruotes. Per vakarą kovojame po 12 raundų parteryje.

Visas pasiruošimas Baltijos žaidynėms truko beveik aštuonis mėnesius. Skirtingai nei prieš metus, nemažą laiko dalį surijo bendravimas su užsienio klubais ir sportininkais.


Pasidalinti