TARPTAUTINĖ GRAPPLING SPORTO STOVYKLA

Spalio 8 dieną Panevėžyje bus surengtas IGF Europos graplingo čempionatas, kuriame lietuviai ir vėl bandys parodyti savo jėgą bei iškovoti kuo daugiau titulų. Kad taip įvyktų, geriausi šalies meistrai paskutinę vasaros savaitę praleis Palangoje, kur jiems paskaitas ves nusipelnę specialistai: Iranas Mascarenhas, Albertas Kašėta, Rolandas Janavičius ir Kęstutis Smirnovas.

„Tai yra vienas labiausiai pasiteisinusių federacijos projektų. Kadangi didieji renginiai vyksta rudenį, tai geresnio pasiruošimo tiems renginiams niekas nesugalvojo. Kitas momentas – stovykloje milžiniškas dėmesys skiriamas pradedantiems kultivuoti šią sporto šaką“, - sakė K.Smirnovas.

Antrus metus paeiliui Palangoje lankysis Brazilijos legenda, penkto dano BJJ meistras I.Mascarenhas. Praėjusiais metais jo paskaitos dalyviams paliko neišdildomą įspūdį.

„Galiu priminti, kad kiekvienais metais mes stengdavomės pristatyti naują mokytoją. Po praėjusių metų nusprendėme, kad to daryti neverta, nes Iranas yra tobulas mentorius bet kokio lygio sportininkams – tiek pradedantiems, tiek profesionalams. Suderinti šiuos dalykus tikrai nėra lengva“, - pasakojo K.Smirnovas.

Stovykloje iš viso dalyvaus šešiasdešimt sportininkų, jie kasdien treniruosis po du kartus.

„Norinčiųjų dalyvauti buvo dar daugiau, tačiau per ilgametę patirtį esame išsigryninę, jog 60 dalyvių – optimalus skaičius. Rinkdamiesi tarp kiekybės ir kokybės, nusprendėme pasirinkti pastarąją“, - dėstė K.Smirnovas.

Pats K.Smirnovas yra yra penkto dano graplingo, dziudo, MMA bushido meistras, A.Kašėta – trečio dano graplingo ir nusipelnęs sambo meistras, R.Janavičius – pirmo dano brazilų džiudžitsu daugkartinis įvairių čempionatų ir turnyrų nugalėtojas.

Stovykla vyks rugpjūčio 22 – 26 dienomis, dar po šešių savaičių – Europos čempionatas.

 


Pasidalinti