Švenčionių atviras grappling imtynių čempionatas

Foto galerija

Savaitgalį Švenčionyse įvykusiame Lietuvos moksleivių graplingo čempionate užfiksuota sensacija – Europos jaunimo čempionas Deividas Matusevičius užėmė tik trečiąją vietą. Kovoje dėl absoliutaus nugalėtojo vardo jį aplenkė pirmą vietą užėmęs Alvydas Paulikevičius bei vicečempiono titulą iškovojęs Gustas Kozlovas.

„Svarbu pažymėti, kad Deividas yra jaunesnis už savo varžovus, tačiau nepaisant to, jis buvo vertinamas kaip pagrindinis kandidatas iškovoti absoliutaus nugalėtojo titulą. Aišku, kad sportininkui tokia nesėkmė nemaloni, tačiau mes kaip organizatoriai pamatėme vieną dalyką – mūsų galimybės beribės.

 

Auga labai gera karta, kurioje galima atrasti tikrai ne po vieną ir ne po dvi pavardes graplingo imtynininkų, kurie ateityje taps labai ryškiais kovotojais“, - pasakojo Lietuvos graplingo federacijos prezidentas Kęstutis Smirnovas.

Antrą kartą istorijoje surengtose moksleivių pirmenybėse dalyvavo 60 dalyvių iš visos Lietuvos. Geriausiai sekėsi Vilniaus „Smauglio“ atstovams, kurie laimėjo ne tik visas tris prizines vietas absoliučioje įskaitoje, tačiau ir iškovojo aštuonis nugalėtojų titulus įvairiose amžiaus grupėse bei įvairiose svorio kategorijose.

Penkis aukščiausios prabos apdovanojimus iškovojo Švenčionių „Liūto narvo“ atstovai“, dar trys nugalėtojai atstovauja Šakių „Audrai“, du – Ukmergės UDK bei vienas – Vilniaus „Arėjo“ klubui.

„Man kaip prezidentui smagiausia, kad kiekvienose varžybose plečiasi dalyvių geografija ir nugalėtojais bei prizininkais tampa įvairesnių klubų atstovai. Tai skatina dalyvių augimą bei pastangas treniruotėse“, - teigė K.Smirnovas.

Jau po dviejų savaičių Šakiuose graplingo meistrų laukia Lietuvos suaugusiųjų čempionatas, kuriame varžysis ir keli Europos čempionai. Šio čempionato nugalėtojai iškovos tiesioginiu kelialapius į kitąmet vyksiantį Europos graplingo čempionatą.


Pasidalinti