Šiaulių miesto atviras Grappling čempionatas

Savaitgalį Šiauliuose praūžęs miesto graplingo čempionatas sutraukė per šimtą dalyvių, tarp kurių netrūko koviniame sporto pasaulyje žinomų vardų. Kęstutis Smirnovas, Tomas Smirnovas, Laimonas Stančikas, Kasparas Strazdas – jie visi tapo savo svorio kategorijų nugalėtojais.

Rezultatai

Strazdui tai buvo antroji pergalė per keturias savaites. Priminsime, kad jaunoji Kovos menų centro “Smauglys” žvaigždė prieš tai vykusiame Baltijos šalių čempionate laimėjo absoliučios svorios kategorijos varžybas bei nugalėtojui skirtą diržą.

Nepaisant pergalės, Kasparas Strazdas šįsyk savo pasirodymu patenkintas neliko.

Prieš mėnesį pirmą kart oficialiose  varžybose pasirodęs Kęstutis Smirnovas darsyk nusprendė sudalyvauti čempionate ir šįsyk jis laimėjo veteranų per 84 kilogramus svorio kategorijos varžybas. Finale Smirnovas įveikė  Uteniškį Edgarą Šokurovą.

Be jau minėtų laimėtojų, savo svorio kategorijose suaugusiųjų grupėje triumfavo klaipėdietis Raimondas Zeniauskas, dar dvi pirmąsias vietas užėmė svečiai iš Rusijos, vieną – Ilja Kudriavcevas iš Latvijos.

Artimiausiu metu Tarptautinė graplingo federacija rengia turnyrą Baltarusijoje, o į Lietuvą graplingas sugrįš gegužės 18 – ąją. Tuomet bus surengtas pirmasis istorijoje Panevėžio miesto atvirasis graplingo čempionatas.


Pasidalinti