Šiauliai išsirinko stipriausius graplingo imtynininkus

Šiauliuose praūžęs miesto graplingo čempionatas sutraukė per šimtą dalyvių, tarp kurių netrūko koviniame sporto pasaulyje žinomų vardų. Kęstutis Smirnovas, Tomas Smirnovas, Laimonas Stančikas, Kasparas Strazdas – jie visi tapo savo svorio kategorijų nugalėtojais.

K.Strazdui tai buvo antroji pergalė per keturias savaites. Priminsime, kad jaunoji Kovos menų centro „Smauglys“ žvaigždė prieš tai vykusiame Baltijos šalių čempionate laimėjo absoliučios svorios kategorijos varžybas bei nugalėtojui skirtą diržą.

„Dariau per daug klaidų, todėl nesu labai patenkintas. Aišku, pergalė yra pergalė, tačiau norėdamas tobulėti, privalau tokių klaidų išvengti“, - po įteikto apdovanojimo sakė K.Strazdas, kuriam tai buvo paskutinis oficialus pasiruošimas prieš gegužės mėnesį įvyksiančią dvikovą dėl absoliutaus Baltijos šalių graplingo čempiono vardo.

Prieš mėnesį po daugelio metų pirmąkart oficialiose varžybose (Baltijos šalių čempionate) pasirodęs pirmasis Lietuvos graplingo federacijos prezidentas Kęstutis Smirnovas darsyk nusprendė sudalyvauti čempionate ir šįsyk jis laimėjo veteranų per 84 kilogramus svorio kategorijos varžybas. Finale K.Smirnovas įveikė uteniškį Edgarą Šokurovą.

„Jei atvirai, tai sunkiau save buvo įtikinti dalyvauti Baltijos čempionate. Po jo, kaip senais gerais laikais, pajutau azartą. O iškovotos pergalės motyvuoja eiti toliau pirmyn“, - sakė K.Smirnovas.

Be jau minėtų laimėtojų, savo svorio kategorijose suaugusiųjų grupėje triumfavo klaipėdietis Raimondas Zeniauskas (svorio kategorija iki 76 kilogramų), dar dvi pirmąsias vietas užėmė svečiai iš Rusijos – Andrejus Khvanas (iki 64 kg.) ir Valerijus Nosovas (iki 72 kg.), dar vieną – Ilja Kudriavcevas (iki 100 kg.) iš Latvijos.

Artimiausiu metu Tarptautinė graplingo federacija rengia turnyrą Baltarusijoje, o į Lietuvą graplingas sugrįš gegužės 18 – ąją. Tuomet bus surengtas pirmasis istorijoje Panevėžio miesto atvirasis graplingo čempionatas.

„Panevėžys yra sportiškas miestas, todėl manome, kad ir taip jis per ilgai buvo užmirštas. Nei kiek neabejojame, nei organizatorių kompetencija, nei būsimų varžybų sėkme“, - apie naująjį turnyrą kalbėjo federacijos prezidentas Adrijus Kupstas.

Be to, gegužės 3 dieną dėl Baltijos šalių absoliutaus graplingo čempiono vardo sostinės „Siemens“ arenoje vyksiančiame MMA Bushido turnyre susikaus Kasparas Strazdas bei rusas Pavelas Bereza.     


Pasidalinti