Prieš svarbias varžybas - generalinė repeticija

Vakarų Lietuvos graplingo imtynių atstovai intensyviai ruošiasi Lietuvos atvirosioms graplingo imtynių taurės varžyboms, kurios vyks kovo 20 dieną (sekmadienį) Klaipėdos kūno kultūros ir rekreacijos centre (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10).

{source}
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/T4KIa_uzbX0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
{/source}


Šią dieną net ant penkių kilimų vienu metu kovos per 300 šios sporto šakos atstovų ne tik iš įvairių Lietuvos miestų, bet ir svečiai iš Rusijos bei Latvijos. Varžybų atidarymas kovo 20 dieną planuojamas nuo 12 val. Finalinės kovos - maždaug nuo 18 val. Renginys žiūrovams - nemokamas.

Praėjusį savaitgalį sporto klube Klaipėdos kovos menų namai vyko graplingo seminaras, kurį vedė absoliučios kategorijos graplingo imtynių Europos čempionas klaipėdietis Marius Rudnickas. Jis pasidalijo sukaupta patirtimi ir daugiau papasakojo apie graplingo imtynių sportą.

Į seminarą susirinko per keturiasdešimt dalyvių ne tik iš Klaipėdos, bet ir Palangos bei Plungės. Tarp jų buvo ir dailiosios lyties atstovių.

"Prieš kiekvienas svarbesnes graplingo varžybas organizuojame šios sporto šakos vakarėlius, seminarus. Keičiamės patirtimi, kovojame po 12 raundų. Tai tarsi savotiškos varžybos, kuriose gali eksperimentuoti, klausti patarimų, bandyti tai, ko galbūt nedrįstum per tikras varžybas. Tokia patirtis - labai naudinga", - "Vakarų ekspresui" sakė M. Rudnickas.

Šios sporto šakos lyderis pasidžiaugė, kad tokio masto graplingo imtynių varžybos, kurios vyks sekmadienį Klaipėdoje, vyks pirmą kartą.

"Sporto klubai varžysis dėl komandinės taurės. Varžybose dalyvaus ne tik vaikinai ir vyrai, bet ir dailiosios lyties atstovės. Klubams taškus rinks pirmą, antrą ir trečią vietas iškovoję sportininkai. Dalyviai bus suskirstyti pagal amžių ir svorio grupes. Dalyvaus trylikamečiai, penkiolikamečiai, septyniolikmečiai, devyniolikmečiai, vyrai, mergaitės ir moterys. Vien klaipėdiečių ketina dalyvauti bemaž pusšimtis sportininkų, tarp jų bus ir kelios merginos", - aiškino M. Rudnickas.


Pasidalinti