Prieš pasaulio graplingo čempionatą – kovos Baltijos jūroje

Lietuvos graplingo rinktinės lyderiai Tomas Smirnovas ir Laimonas Stančikas kartu su dar 38 šios sporto šakos entuziastais pastarąją savaitę praleido Palangoje, antrus metus iš eilės rengiamoje graplingo stovykloje.

T.Smirnovas ir L.Stančikas išskirti ne šiaip sau – jie jau kitą savaitgalį Kazachstane kovos dėl pasaulio UWW graplingo čempiono titulo, o spalio pabaigoje pabandys tapti ir pirmaisiais Tarptautinės graplingo federacijos rengiamo Pasaulio čempionato nugalėtojais.

“Apie sportininkų pasiruošimą treneriai pasakytų daugiau, tačiau vienareikšmiškai galiu pasakyti, kad tokios stovyklos yra tik į naudą. Seminarus vedė ne tik graplingo, bet ir sambo atstovai, sportininkai imtyniavo vandeny, stovyklą uždarė rinktinės treneris Ričardas Piepolis”, - apie pasiruošimo stovyklą sakė Lietuvos graplingo federacijos prezidentas Adrijus Kupstas.

Be minėto R.Piepolio seminarus ir treniruotes vedė Vytautas Smirnovas, kovinio sambo ir MMA meistas iš Rusijos Jurijus Šilenkovas, daugkartinis šalies sambo nugalėtojas Ramūnas Matulis.

“Reikia turėti omeny, kad daugelis vasaromis atostogoja, todėl artėjant rudeniui toks pasiruošimas leidžia “įlipti į savo roges”. Tokia trenerių įvairovė suteikia sportininkams galimybę rinktis veiksmų išpidymą pagal jų pačių fiziologines savybes”, - sakė A.Kupstas.

Įsimintiniausiu nuotykiu sportininkai vadina veterano Alberto Kašėtos surengtą treniruotę paplūdimyje – imtynes Baltijos jūroje. Šią treniruotę išbandė ir pirmasis federacijos prezidentas, dabartinis Seimo narys Kęstutis Smirnovas.


Pasidalinti