Pirmasis pasaulyje „Tarptautinis Grapplingo Technikos Demonstravimo Turnyras" internete

Tarptautinė grapplingo federacija nuo  2021 metų pradeda organizuoti naują varžybų rūšį. Tai technikos demonstravimo varžybos. Varžybos vyks su Gi ir Nogi.

IGF savo veiklą vykdo nuo 2014 metų. Federacija organizuoja pasaulio, Europos, Baltijos jūros šalių čempionatus, tarptautinius turnyrus ir kitus renginius.

Pasaulį užklupus Covid -19  epidemijai, negali vykti daugelis varžybų, todėl IGF, rūpindamasi grapplingo sportininkais, grapplingo sporto plėtra ir populiarinimu, nusprendė nuo 2021metų įvesti naują varžybų discipliną - technikos demonstravimo varžybas, vykdomas nuotoliniu būdu  (Gi ir  Nogi).

Pirmąjį tokį “Tarptautinį Grapplingo Technikos Demonstravimo Turnyrą“ federacija rengia jau 2021  vasario 8-14 dienomis.

Varžybų pradžia - 2021 m. vasario 8 d. Pabaiga - 2021 m. vasario 14 d. Varžybų rezultatų skelbimas - 2021 vasario 22 d.

Kiekvianas dalyvis privalo atlikti tris veiksmų kombinacijas ( metimą ir skausmingą rankos veiksmą, metimą ir skausmingą kojos veiksmą, metimą ir smaugimo veiksmą).  Nufilmuotą veiksmų atlikimą dalyviai turi  įkelti į savo Facebook ir atsiųsti nuorodą į elektroninį paštą:  igf.dankyu@gmail.com.

Teisėjų komisija  vertins šiuos aspektus: estetiką,  kovos menų etiketą, technikos sudėtingumą, teisingą technikos atlikimą. Varžybų nugalėtojai bus apdovanoti medaliais, diplomais ir www.grappling.shop  parduotuvės  prizais.

Dalyvių skaičius neribojamas. Dalyvio paramos mokestis -20 eurų.  Varžybose kviečiami dalyvauti  ir savo techniką pademonstruoti įvairių kovos menų šakų atstovai.

Daugiau informacijos www.grapplingfederation.com


Pasidalinti