Panevėžio miesto atviras IGF grappling čempionatas

Į pirmą kart istorijoje Aukštaitijos sostinėje surengtą Panevėžio miesto atvirąjį graplingo čempionatą susirinko beveik 200 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos. Kaip jau tapo įprasta šiais metais, varžybos vyko su kimono ir be kimono grupėse.

Rezultatai

Absoliučios vyrų sovorio kategorijos nugalėtoju tapo klaipėdietis Raimondas Zeniauskas, finale netikėtai palaužęs vieną stipriausių Lietuvos graplingo imtynininkų Laimoną Stančiką iš Vilniaus.

Merginų grupėje nepralenkiama buvo pasaulio čempionė Aida Vasiliauskaitė. Ji iš viso laimėjo net tris pirmąsias vietas, įskaitant ir absoliučios svorio kategorijos čempiono titulus tiek su kimono, tiek be kimono varžybose. 

Tarp merginų be kimono savo svorio kategorijų čempionėmis taip pat tapo Gertrūda Statkutė ir Ieva Smirnovaitė.

Tarp vyrų, lengviausiose svorio kategorijose nugalėtojais tapo rusai Vladimiras Vladimirovas ir Dmitrijus Gobornikas. Taip pat čempionu tapo jau minėtas Raimondas Zeniauskas, Ovidijus Mickevičius, Marius Poškus ir Deividas Krogertas.

Turnyras Panevėžyje buvo paskutinis graplingo turnyras šiame sezone. Naujasis sezonas startuos Europos čempionatu Šiauliuose rugsėjo mėnesį.


Pasidalinti