MMA Grappling vasaros sporto stovykla Molėtuose

Lietuvos graplingo rinktinės nariai įtemptai ruošiasi rugsėjo mėnesį Lietuvoje įvyksiančiam Europos čempionatui. Vienas iš pasiruošimo etapų – Molėtų rajone įvykusi stovykla, kurioje sportininkai gyveno palapinėse, o treniravosi atnaujintoje vietos sporto salėje.

Foto galerija

{source}
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/FVGQ1AznEvI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
{/source}

 

„Senokai buvome suplanavę šią stovyklą ir manome, kad viską, ką suplanavome, įgyvendinome šimtu procentų“, – sakė graplingo ir MMA sportininkų stovyklą inicijavę broliai Kęstutis ir Mindaugas Smirnovai."

"Lietuvos grappling federacijos prezidentas Kęstutis Smirnovas atlikdamas pratimus patyrė riešo traumą. Iš tikro nieko baisaus neatsitiko. Nikstelėjau ir tiek. Kiti sportininkai to net nepastebėjo. Svarbiausia, kad rinktinės nariams nieko blogo neatsitiko. Anaiptol, jie žengė didelį žingsnį į priekį. Tikrai visų darbu labai džiaugiuosi," – kalbėjo K. Smirnovas.

– Sakykite, kokie pagrindiniai buvo stovyklos tikslai?
– Iš esmės dabar viskas yra daroma tik būsimam Europos čempionatui. Kadangi Lietuvai suteikta tokia galimybė, norisi, kad viskas būtų atlikta nepriekaištingai.

– Kurie sportininkai šiai dienai yra geriausiai pasiruošę pirmenybėms?
– Sunku atsakyti, nes kol kas visi tik artėja prie savo piko. Dabar nereikia būti pačios geriausios formos – svarbu, kad ji ateitų rugsėjo mėnesį. Iš tikro viskas vyksta pagal planą.

– Kas nutiko jūsų rankai?
– (juokiasi). Bandžiau atlikti vieną veiksmą ir pajutau, kad kažkas ne taip. Tokia kvaila trauma. Tiksliau, mikrotrauma – beveik niekas to net nepastebėjo. Dabar jau viskas gerai.

– Kokie artimiausi planai?
– Liepos 24 – 26 dienomis kartu su Lietuvos brazilų džiudžitsu asociacija rengsime vasaros stovyklą Elektrėnuose. Džiaugiamės, kad pavyko pasikviesti Mareką Pasierbskį, kuris turi juodą diržą. Neabejoju, kad jo vedamos treniruotės paliks gerą įspūdį.


Pasidalinti