Lietuvos moksleivių graplingo čempionate – favoritų pergalės

Varžybų rezultatai

Nuotraukų galerija

Paskutinį rugsėjo šeštadienį į Ukmergę susirinkę geriausi jaunieji graplingo imtynininkai išsiaiškino, kas verčiausi būti Lietuvos moksleivių graplingo čempionato nugalėtojais. Turnyre didelių staigmenų neužfiksuota – absoliučioje vaikinų svorio kategorijoje be kimono triumfavo Nikita Berkovičius iš KMC „Smauglys“, tarp merginų nepralenkiama buvo Šakių „Ošimo“ atstovė Ieva Smirnovaitė.

„Šiuo atveju, daugiau dėmesio skyrėme ne nugalėtojams, o pačiam renginiui. Labai atsakingai stebėjome žiūrovus ar nekovojančius dalyvius, jog jie būtų su kaukėmis, taip pat laikytųsi kitų higienos taisyklių. Šiaip jau noriu pasidžiaugti, kad publika buvo labai supratinga“, - sakė Lietuvos graplingo federacijos prezidentas Adrijus Kupstas.

N.Berkovičius absoliučios svorio kategorijos finale nugalėjo kitą KMC „Smauglys“ narį“ Arną Šaduiką. N.Berkovičius triumfavo ir savo grupės turnyre. Iki 17 metų amžiaus ir per 80 kilogramų grupėje jis finale įveikė metais jaunesnį kaunietį Titą Laurinavičių.

Merginų grupėje I.Smirnovaitė užtikrintai prasibrovė iki finalo ir jame nugalėjo Barborą Juodagalvytę iš Vilniaus „Grechico fight team“ klubo. Taip pat I.Smirnovaitė laimėjo ir svorio kategorijos iki 80 kilogramų turnyrą. Jame šakietė skausmingu rankos veiksmu įveikė Ukmergės dziudo klubo auklėtinę Gabrielę Dolgovaitę.

„Galiu pasidžiaugti, kad nepaisant labai ilgos pauzės, sportininkai visiškai neprarado savo įgūdžių. Pažymėsiu, kad turnyro lygio prasme skirtumų tarp šių metų ir praėjusių beveik nepastebėjau“, - sakė A.Kupstas.

Renginyje paaiškėjo ir geriausi rungties su kimono moksleiviai. Vaikinų grupėje triumfavo Borisas Jablonskis iš Ukmergės dziudo klubo, o tarp merginų ir čia nepralenkiama buvo I.Smirnovaitė.

Kitas Lietuvos graplingo federacijos renginys numatytas spalio 31 dieną. Jonavoje turėtų būti surengtas Baltijos šalių atvirasis IGF graplingo čempionatas. Tiesa, dėl COVID-19 situacijos, ši data gali būti perkelta į vėlesnį laiką.


Pasidalinti