Lietuvos grappling čempionatas

Stipriausiems šalies graplingo imtynininkams Viktorui Tomaševičiui ir Lukui Danilevičiui neužteko pagrindinio laiko tam, kad išsiaiškintų, kuris yra stipriausias Lietuvoje, tad veiksmas persikėlė į pratęsimą. Jo metu V.Tomaševičius pelnė pergalingą tašką, kuris jam garantavo absoliutaus  čempiono titulą – ateinančius metus vadintis stipriausiu šalies graplingo imtynininku.

Parsisiųsti rezultatus

Foto galerija

 

„Nebuvo lengva, tačiau nieko kito ir nesitikėjau. Galiu tik padėkoti varžovams už korektiškumą ir palinkėti sėkmės. Tai buvo tikrai labai aukšto lygio čempionatas“, - po pergalės kalbėjo naujasis šalies absoliutus čempionas. Šakiuose vykusiame čempionate dalyvavo beveik 200 sportininkų iš visos Lietuvos. Anot šalies graplingo federacijos prezidento, tai rekordinis dalyvių skaičius per dviejų metų graplingo istoriją Lietuvoje. „Iš pradžių tokio skaičiaus patys išsigandome, tačiau viskas pavyko itin sklandžiai. Šių varžybų kaina labai didelė, nes dalyviai rinko reitingo taškus prieš kitąmet įvyksiantį Europos graplingo čempionatą. Jau dabar aišku, kad lietuvių jame bus tikrai ne vienas“, - pasakojo Lietuvos ir tuo pačiu tarptautinės graplingo federacijos prezidentas Kęstutis Smirnovas.

Lietuvos čempionate vėl daugiausiai nugalėtojų titulų iškovojo suaugusiųjų grupėje Vilniaus „Smauglio“ atstovai, kurie laimėjo penkiose svarbiausiose kategorijose. Graplingo čempionais savo svorio kategorijose tapo ir bušido didžiuosiuose ringuose kovojantys Mindaugas Veržbickas ir Matas Stebuliauskas. Pergalę iškovojo ir Europos sambo čempionas Konstantinas Mokšinas. „Šie sportininkai tik papuošia mūsų čempionatus, tokiu būdu keldami mūsų sporto šakos lygį. Be jokios abejonės, apie šiuos sportininkus tik teigiami atsiliepimai“, - sakė K.Smirnovas.

Kitus metus Lietuvos graplingo federacija pradės Vilniaus miesto atviruoju čempionatu, balandžio mėnesį – Lietuvos taure, gegužės mėnesį – Baltijos šalių čempionatu, o rudenį kartu su tarptautine graplingo federacija surengs antrąjį istorijoje Europos čempionatą. Tuo pačiu federacija ruošiasi ir 2018 metais įvyksiančiam pirmajam pasaulio čempionatui.


Pasidalinti