Lietuvos grappling čempionatas 2021-04-10

Rezultatai

Lietuvos atvirajame graplingo čempionate triumfavo kovos menų centro „Smauglys“ kovotojai. Pastariesiems disciplinoje be kimono atiteko net keturi iš penkių pagrindinių apdovanojimų. Nugalėtojais savo svorio kategorijose tapo Markas Bavėjanas, Tomas Smirnovas, Lukas Pelakauskas ir Kasparas Strazdas. Dar vienas čempiono titulas iškeliavo į Grečicho Team kovotojo Andrejaus Klokovo rankas.

„Po dviejų savaičių Lenkijoje laukia Europos čempionatas, tad šiandienos varžybos – puikus kontrolinis testas norint įsivertinti, kas veikia, o kas ne. Reikia suprasti, kad Lietuvoje tai pirmos varžybos po metų laiko, tad lengva nebuvo. Ypač finalas, kuriame teko kovoti prieš savo draugą ir kolegą, puikiai mane pažįstantį ir žinantį mano stipriausias vietas“, - sakė 2019 metų geriausias Lietuvos graplingo imtynininkas Tomas Smirnovas.

Jaunių grupėje nepralenkiami buvo Ukmergės dziudo klubo sportininkai. Pastarieji laimėjo net devynias pirmąsias vietas dvidešimtyje skirtingų amžiaus ir svorio grupių. Toks rezultatas ukmergiškiams garantavo komandinę taurę.

Dar viena komandinė taurė į Ukmergę iškeliavo ir merginų grupėje. Čia nugalėtojomis tapo: Gustė Kolkaitė, Vytautė Navickaitė ir Vesta Pikauskaitė.

Tarp meistrų  svorio kategorijoje iki 80 kilogramų NoGi (be kimono ) čempionu tapo Ernestas Slavinskas iš Klaipėdos, o tarp sunkesnių nei 80 kilogramų kovotojų – Kęstutis Smirnovas. Lietuvos graplingo federacijos steigėjas triumfavo ir disciplinoje su kimono.

„Nors pasiruošimą sunkino karantinas, tačiau džiugu, kad kovotojai atvyko puikiai pasiruošę ir pademonstravę aukštą klasę. Daug kovų baigėsi skausmingais veiksmais, o tai yra šio sporto puošmena ir kovotojų lygio įrodymas“, - sakė Lietuvos graplingo federacijos steigėjas.

Sostinėje vykusiame Lietuvos atvirajame graplingo čempionate varžėsi net 279 dalyviai. Gegužės 1 – ąją laukia Lietuvos moksleivių graplingo čempionatas, o birželio 5 d. Baltijos šalių čempionatas Jonavoje.

Rezultatai:

Klubų nugalėtojai:

Merginų grupė:

  1. Ukmergės dziudo klubas
  2. „Pankratos“, Vilnius
  3. SK „Ošimas“, Šakiai

 

Vaikinų grupė (U-11, U-13, U-15)

  1. Ukmergės dziudo klubas
  2. „Pankratos“, Vilnius
  3. Kovos menų akademija, Vilnius

 

U-17, suaugusių ir meistrų, vyrų amžiaus grupė

  1. KMC „Smauglys“, Vilnius
  2. „Pankratos“, Vilnius
  3. A-Force BJJ, Kaunas

Pasidalinti