Lietuvos graplingo moksleivių čempionate – dalyvių rekordas

Artėjant penkmečio jubiliejui, Lietuvos graplingo federacija turi kuo pasidžiaugti. Startavusiame naujajame sezone į atvirąjį šalies moksleivių čempionatą susirinko 172 dalyviai. Tai yra geriausias kada nors pasiektas rezultatas.

„Visada po pirmo sėkmingo augimo būna šioks toks sąstingis. Tas laikas yra pats sunkiausias ir tuomet ypač svarbu yra nesustoti. Labai didžiuojuosi savo komanda, kad nesustojo, o šis turnyras yra akivaizdus mūsų darbo rezultatas“, - džiaugsmo neslėpė Lietuvos graplingo federacijos prezidentas Adrijus Kupstas.

Tarp dvidešimt septynių į turnyrą atvykusių merginų absoliučia nugalėtoja tapo Ieva Smirnovaitė. Ji finale nugalėjo kitą „Ošimo“ kovotoją Ievą Ėringytę.

„Kaip „Smauglys“ kol kas sudaro vyrų rinktinės branduolį, taip stipriausios merginos auga Šakių „Ošime“. Taip kad I.Smirnovaitės pergalė yra dėsningas rezultatas“, - sakė A.Kupstas.

Tarp vaikinų nepralenkiamas buvo triskart Europos čempionas Deividas Matusevičius. Jis triumfavo tiek savo 84 kilogramų svorio kategorijoje, tiek – absoliučioje įskaitoje. Pirmuoju atveju jis finale nugalėjo Kasparą Strazdą, antruoju – Jaroslavą Turkievičių.

Moksleivių pirmenybės buvo paskutinis jaunųjų graplingo imtynininkų jėgų pasitikrinimas prieš spalio paskutinį savaitgalį sostinės „Lietuvos ryto“ arenoje įvyksiantį pasaulio graplingo čempionatą. D.Matusevičius jame bus pagrindinis kandidatas iškovoti auksą.

 


Pasidalinti