LIETUVOS GRAPLINGO FEDERACIJOS NARIŲ SUSIRINKIMAS

Veiklos dešimtmetį vasario mėnesį minėsianti Lietuvos graplingo federacija nuotoliniu būdu surengė visuotinį susirinkimą, kurio metu buvo sudėti taškai ant 2023 metų sezono, apžvelgti bendradarbiavimo su tarptautinėmis organizacijomis rezultatai bei pasidalinta mintimis dėl jubiliejinio sezono.


„Turime su kuo palyginti, tad drąsiai galiu teigti, kad metai pavykę. Kai mintimis sugrįžti į 2020-uosius ar 2021-uosius, kai dėl pandemijos visas pasaulis buvo sustojęs, tai nesitiki, kad per tokį trumpą laiką sugebėjome pasiekti savo geriausią versiją.

Kalbant apie minusus, be abejo, tai prisimename pasaulio čempionatą, kuriame kėlėme aukštesnius tikslus, tačiau jie taip ir liko neįgyvendinti. Didžiausias pliusas – auganti organizacija ir ypač augantis sportuojančių vaikų skaičius“, - sakė Lietuvos graplingo federacijos steigėjas ir prezidentas Kęstutis Smirnovas.

Šiuo metu jo vadovaujama federacija vienija 52 sporto organizacijas ir bendradarbiauja su trimis tarptautinėmis organizacijomis: IGF, JJIF ir AJP. Anot K.Smirnovo, tai sunkaus darbo rezultatas.

„Aš pats ne kartą esu susidūręs su žmonių požiūriu, kuris yra gana skeptiškas tokiems bendradarbiavimams. Sutikčiau su ta sąlyga, jei tas bendradarbiavimas būtų tik ant popieriaus. Mūsų atvejis yra kitoks ir jis yra įmanomas tik atliekant milžiniškus namų darbus“, - kalbėjo prezidentas.

Per 2023 metus Lietuvos graplingo federacija suorganizavo 12 renginių: geriausių sportininkų ir trenerių apdovanojimų šventę, keturis seminarus teisėjams, stovyklą Palangoje (joje sudalyvavo 47 asmenys) bei šešerias varžybas: Lietuvos Taurės pirmenybės Panevėžyje (275 dalyviai); AJP Jiu-Jitsu čempionatas Klaipėdoje (188 dalyviai); Baltijos šalių čempionatas Jonavoje (236 dalyviai); Pasaulio čempionatas Šiauliuose (326 dalyviai); Lietuvos Jiu Jitsu čempionatas Garliavoje (164 dalyviai) ir Lietuvos čempionatas Bubleliuose, Šakių raj. (175 dalyviai).

„Mūsų organizacija nėra itin didelė, todėl per metus užregistruoti 1364 dalyvius yra puikus rezultatas. Be abejo, neapsiribosime tokiu skaičiumi, bet tikrai esame patenkinti“, - reziumavo K.Smirnovas.

Susirinkimo metu buvo patvirtintas 2024 metų renginių kalendorius, kuriame numatytos septynerios varžybos, keturi seminarai teisėjams, vasaros sporto stovykla Palangoje ir jubiliejinis 10 metų federacijos renginys, kuris vyks vasario 10 d. 14 val. Šakių kultūros centre.

Taip pat patvirtinti 2023 m. LGF geriausi sportininkai ir treneriai. Susirinkimo metu išrinktas ir patvirtintas naujas teisėjų kolegijos pirmininkas Tarptautinės kategorijos teisėjas Valerij Popadko, teisėjų kolegijos nariais tapo: Tarptautinės kategorijos teisėjas – Mantas Račkauskas, Tarptautinės kategorijos teisėjas – Albertas Kašėta, Tarptautinės kategorijos teisėjas – Arnoldas Lukošiūnas, Teisėja – Deimantė Aukštuolytė.
Aptarti ir patvirtinti graplingo varžybų taisyklių patikslinimai bei LGF geriausiu sportininkų rinkimo konkurso nuostatai.

 


Pasidalinti