Lietuvos atviras grappling imtynių čempionatas - Šakiuose !

Tik šių metų pradžioje įsikūrusi Lietuvos grappling federacija, aktyviai vykdo savo veiklą ir šiais metais organizuoja jau net penktąjį grappling čempionatą.
Lapkričio 9 dieną, Šakių JKSC salėje, vyks Lietuvos atviras Grappling imtynių čempionatas, kurį Lietuvos grappling federacija organizuoja kartu su Šakių JKSC, Šakių rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriumi bei Šakių sporto klubu “Audra”. Čempionato metu išvysime stipriausius Lietuvos ir užsienio kovotojus, kurių stipriausi dalyvaus 2015 metų balandžio mėnesio 4 d. Kauno sporto halėje, vyksiančiose Grappling Europos taurės varžybose.
Grappling imtynės ypač patinka žiūrovams, dėl savo intensyvumo ir spontaniškumo, nes net 80 proc. kovų baigiasi skausmingais veiksmais. Šis faktas jau savaime yra pagrindinė šios sporto šakos žavesio priežastis.
Apie lapkričio 9 dieną, Šakiuose vyksiantį Lietuvos atvirą grappling čempionatą, bus kuriama televizinė laida “Čempionai LT”, kuri bus transliuojama per SPORT1 TV. Laidos metu išvysime ne tik finalines sportininkų kovas, bet ir kitų kovų gražiausias akimirkas.
Tad visų grappling imtynių sportininkų ir šios sporto šakos sirgalių laukiame lapkričio 9 dieną , Šakiuose.


Pasidalinti