Lietuvos atviras grappling imtynių čempionatas

Lietuvos graplingo federacija šalies stipriausių sportininkų čempionatu Šakiuose užbaigs 2015 metų sezoną. Didžiuliame renginyje dalyvaus ir daugiau nei dešimt Europos čempionų, kurie šiuo turnyru pradeda pasiruošimą 2016 metų Europos čempionatui.

 

„Prieš įsteigdami Lietuvos graplingo federaciją, išsikėlėme tikslus, o dabar tuos tikslus tiesiog stengiamės įgyvendinti. Sakyčiau, kad mums sekasi visai neprastai. Šiemet jau surengėme didžiulį Europos čempionatą, o dabar surengsime antrą pagal dydį šių metų renginį. Kiekvienas toks čempionatas mums yra didžiulis iššūkis, tiesa, kiekvienąkart vis lengvesnis ir lengvesnis“, - pasakojo šiemet ir tarptautinės graplingo federacijos prezidentu išrinktas Kęstutis Smirnovas.

Favoritais laimėti daugiausiai apdovanojimų išlieka Vilniaus „Smauglio“ klubo atstovai, kurie dar visai neseniai triumfavo ir Lietuvos moksleivių čempionate.

„Suprantate, „Smauglys“ turi tradicijas, turi nacionalinės rinktinės trenerį, todėl nieko keisto, kad jie laimi daug pirmų vietų. Bet mes tuo tik džiaugiamės. Juk kuo stipresni varžovai, tuo labiau tobulėja kiti sportininkai. Kita vertus, mes turime labai gerų sportininkų ir iš kitų klubų“, - kalbėjo K.Smirnovas.

Šakiuose įvyksiančiame Lietuvos čempionate varžysis apie šimtą imtynininkų iš visos Lietuvos, kurie kovos ne tik dėl čempiono titulo, tačiau ir dėl galimybės patekti į kitų metų Europos čempionatą.

„Pasakysiu nekukliai, per metus mes užaugome keturiomis galvomis, todėl dabar net Europos čempionams teks pasistengti, kad pakliūtų į kitų metų pirmenybes. Savo tikslų kitiems metams turime ir mes – privalome augti tokiu pat tempu, kaip šiemet“, - savo tikslus dėstė federacijos prezidentas.

Naujieji šalies graplingo nugalėtojai paaiškės sekmadienį. Prieš apdovanojimų ceremoniją bus surengta kova dėl absoliutaus čempiono vardo. Joje varžysis ir stipriausias Europos graplingo imtynininkas Marius Rudnickas.


Pasidalinti