Lietuvių rezultatai Europos graplingo taurės turnyre Lenkijoje

Parsisiųsti rezultatus

Puikus pasirodymas Lenkijos Bialystoko mieste vykusiame antrajame šių metų graplingo taurės etape lietuviams garantavo šešias aukščiausios prabos apdovanojimus. Tai yra geriausias tautiečių pasirodymas per dar neilgą Lietuvos graplingo istoriją.

 


„Gero pasirodymo tikėjomės, tačiau tikrai ne tokio. Lietuvių pasirodymas viršijo visas optiministines prognozes, tad lieka tik džiaugtis“, - rezultatus komentavo Lietuvos graplingo federacijos prezidentas Kęstutis Smirnovas, pridūręs, kad tai įkvepia dar rimčiau ruoštis rugsėjo mėnesį įvyksiančiam Europos čempionatui.


„Kaip ten bebūtų, šių metų prioritetinis renginys yra Kauno r. Garliavos sporto ir kultūros centre įvyksiantis Europos čempionatas. Aišku, po dabartinės sėkmės tikimės, kad ir Kaune iškovosime ne vieną gražią pergalę“, - pasakojo K.Smirnovas.


Nugalėtoju 72 kilogramų kategorijoje tapo „Smauglio“ sporto klubo atstovas, vienas rinktinės lyderių Sergejus Grečicho. Tarp 76 kilogramų atstovų nepralenkiamas buvo kitas „Smauglio“ narys Viktoras Tamoševičius, o 80 kilogramų sveriančių graplingo imtynininkų turnyre stipriausias buvo kaunietis „Team Legion“ narys Rokas Naruševičius.


Jaunimo grupėje aukso medalius iškovojo Deividas Matusevič svorio kategorijoje iki 72 kg, Alvydas Pavliukevičius iki 76 kg  atstovaujantys Vilniaus KMC „Smauglys“ ir Gabrielius Merkeliūnas iš Šakių atstovaujantis sporto klubą „Audra“  virš 84 kg.


Lietuvos graplingo rinktinės nariai jau kitą mėnesį rinksis į stovyklą, kur pradės pasiruošimą Europos čempionatui. Tokio rango renginys Lietuvoje numatytas pirmą kartą šalies istorijoje.


Pasidalinti