Lietuva ir Ukraina stiprina santykius ir graplingo srityje

Artėjančiame Europos graplingo čempionate netruks ir Ukrainos sportininkų, kuriems oficialius kvietimus įteikė pats tarptautinės graplingo federacijos prezidentas Kęstutis Smirnovas.

Jis kartu su Lietuvos rinktinės treneriu Ričardu Piepoliu, jo auklėtiniu Deividu Matusevičiumi bei teisėjų komisijos pirmininku Dainiumi Buroku keturias dienas lankėsi Ukrainos sostinėje, į kurią pakvietė „Pride and Glory“ sporto klubo vadovas Sergejus Grycakas.

Odesoje buvo ne tik stiprinami santykiai tarp dviejų šalių, tačiau taip pat buvo surengtas graplingo imtynių seminaras sportininkams ir teisėjams.

„Artėjančios pirmenybės verčia ir mus pasitempti, dėl to padaugėjo kelionių, padaugėjo seminarų ir padaugėjo pasiruošimo darbų. Ukrainos imtynės yra aukšto lygio, tad iš šios šalies, neabejoju, kad turėsime ne vieną pretendentą į čempiono titulą.

Kalbant apie teisėjus, tai seminaras suteikė galimybę kai kuriems tapti tarptautinės kategorijos teisėjais“, - apie kelionę į Ukrainą pasakojo K.Smirnovas.

Per pastaruosius kelis mėnesius Lietuvos graplingo atstovų santykiai buvo sustiprinti su Kazachstano, Ispanijos, Didžiosios Britanijos bei dabar su Ukrainos kolegomis.

„Aš dar pernai minėjau, kad pirmasis Europos čempionatas buvo, tarsi, įvadinis, o antrajame turėsime gerokai platesnės geografijos dalyvių skaičių. Jau dabar aišku, kad mano žodžiai išsipildys“, - šypsojosi Lietuvos ir tuo pačiu tarptautinės graplingo federacijos prezidentas.

Europos graplingo čempionatas rugsėjo 24 dieną bus surengtas Garliavoje.


Pasidalinti