K.Smirnovo vaikai – Lietuvos graplingo čempionai

Švenčionyse vykusį Lietuvos mokinių graplingo čempionatą laimėjo Šakių „Audros“ sporto klubas. 32 kovotojus delegavę šakiškiai iš turnyro grįžo su aštuoniomis pirmomis vietomis. Tarp nugalėtojų ir Lietuvos graplingo federacijos įkūrėjo Kęstučio Smirnovo sūnus Jokūbas bei duktė Paulina

„Kiekvienam tėčiui jo vaikų laimėjimai suteikia didžiulį džiaugsmą. Aš – ne išimtis. Tačiau, visų pirma, dar labiau norėčiau pasidžiaugti už visą „Audros“ klubą, nes mums tokia pergalė yra pirma istorijoje. Galbūt, skambės banaliai, tačiau tokios jaunimo pergalės parodo, kad kažką darome teisingai“, - kalbėjo K.Smirnovas. Jaunieji kovotojai varžėsi U-9, U-13 ir U-17 amžiaus grupėse tarp berniukų ir U-9 bei U-17 grupėse tarp mergaičių. Iš viso į Švenčionis atvyko 153 dalyviai iš devynių šalies miestų. Dar vienas dalyvis Cassiano Borgee gyvena Brazilijoje, tačiau šiuo metu su tėvais laiką leidžia Lietuvoje. Dvylikametis tapo nugalėtoju svorio kategorijoje iki 52 kilogramų. „Tai yra dar vienas debiutas. Mūsų federacijos rengiamuose turnyruose dar niekada nedalyvavo sportininkai iš Brazilijos, tad, be abejonės, Cassiano prisijungimas labai džiugina. Kuo platesnė geografija buvo vienas svarbiausių federacijos tikslų nuo pat jos susikūrimo“, - kalbėjo K.Smirnovas.

Pastaraisiais metais tarp jaunimo dominuodavo Ukmergės dziudo klubo auklėtiniai. Šįsyk jų į Švenčionis atvyko tik keturiolika, kurie savo klubui iškovojo ketvirtąją poziciją. Laipteliu aukščiu už ukmergiškius užkopė Švenčionių „Liūto narvo“ jaunuoliai, o antrąją poziciją užėmė sostinės „Pankratos“ klubas. „Jei visą laiką tie patys klubai liktų tose pačiose pozicijose, erdvės motyvacijai būtų palikta labai nedaug. Dabartiniu atveju, viskas vyksta taip, kaip aš įsivaizduoju jaunimo tobulėjimą“, - kalbėjo K.Smirnovas. Lietuvos graplingo mokinių čempionatu federacija sezono nebaigs. Jau lapkričio 27 dieną Garliavoje laukia pirmasis atvirasis džiudžitsu Newaza gi čempionatas, o gruodžio 10-ąją  Marijampolėje vyks Lietuvos graplingo imtynių čempionatas ir kovos dėl absoliutaus nugalėtojo čempiono diržo be kimono disciplinose.


Pasidalinti