K.Smirnovas grįžta vadovauti Lietuvos graplingo federacijai

Lietuvos graplingo federacijos įkūrėjas ir pirmasis prezidentas Kęstutis Smirnovas grįžta į šį postą, o pastaruosius metus federacijai vadovavęs Adrijus Kupstas užims generalinio sekretoriaus poziciją.

„Niekur nebuvau atsitraukęs, tik dėl tam tikrų aplinkybių oficialiai būti prezidentu negalėjau. Visada yra gerai kitiems sudaryti galimybę pasitikrinti ir pasimokyti kaip reikia dirbti vadovaujant tokiai organizacijai. Aišku viena, be komandos nieko nepasieksi.

Per devynerius veiklos metus susidarė itin stipri ir itin tvirta komanda, kurios tikslas toliau stiprinti federacijos veiklą. Nepaisant gerų rezultatų tarptautinėje arenoje, turime tikslų dar labiau kelti sportininkų meistriškumą bei organizuojamų varžybų lygį. Laukia atsakingas ir sunkus darbas“, - sakė narių pasitikėjimo ir vėl sulaukęs K.Smirnovas.

Praėjusį šeštadienį buvo paskirtas ne tik prezidentas ar generalinis sekretorius, bet tuo pačiu buvo paskirtas federacijos viceprezidentas Arnoldas Lukošiūnas, pristatyti 2023 metų renginiai, atsiskaityta už DAN KYU, aptarti taisyklių pakeitimai bei patvirtinti geriausi praėjusių metų sportininkai ir treneriai. Pastarieji bus apdovanoti vasario 12-ąją Šakiuose.

Pats K.Smirnovas per savo karjerą yra tapęs Lietuvos, Baltijos šalių, Europos ir pasaulio graplingo čempionu. Dvidešimtojo amžiaus dešimtajame dešimtmetyje jis keturis kartus iš eilės laimėjo Lietuvos kovinės savigynos čempionatus, tapo Lietuvos džiudžitsu nugalėtoju, pirmasis iškovojo „Bushido Rings“ absoliutaus čempiono titulą, daugkartinis tarptautinių MMA bushido turnyrų nugalėtojas.

Už savo veiklą koviniame pasaulyje K.Smirnovui buvo suteikti penktojo dano graplingo, MMA bushido, dziudo vardai, taip pat antrojo dano karate shindokai ir kovinės savigynos diržai. 2016 m. suteiktas graplingo, Dziudo ir MMA mokytojo eksperto vardas.


Pasidalinti