Jaunosios graplingo žvaigždės: „Atsipalaiduoti net ir per šventes negalime sau leisti“

Sparčiai populiarėjantis graplingas yra tarsi filosofija, kurios esmė – neprarasti tinkamos sportinės formos net ir ne sezono metu. Atrodo, kad šios filosofijos esmę per pora metų perėmė ir jaunieji šią sporto šaką kultivuojantys sportininkai.

 

„Aš ne kartą esu sakęs, kad mūsų federacija yra socialiai atsakinga ir jos esmė yra sportininkus paruošti ne varžyboms, o gyvenimui“, - sakė graplingo federacijos prezidentas Kęstutis Smirnovas.

Artėjant didžiosioms metų šventėms, jaunieji graplingo kovotojai dėliojasi planus, kaip praleisti laisvas dienas be kultivuojamo sporto.

„Aišku, kad per šventes norisi ir pavalgyti daugiau, ir panašiai, tačiau visiškai nuo sporto atitolti negalime. Aš asmeniškai planuoju nueiti į baseiną. Noriu nuo kovos menų trumpam išvalyti galvą, kad po trumpų atostogų į pagrindinę veiklą vėl kibčiau su didele energija. Mūsų toks darbas, kad net ir per šventes atsipalaiduoti negalime per daug sau leisti“, - pasakojo šiemet Europos jaunių čempiono titulą iškovojęs šakietis Ignas Vaičiūnas, kuriam pritarė ir jo konkurentai.

„Iškart po švenčių mūsų laukia įvairūs turnyrai, tad apsileisti negalime. Maitinamės kaip visada, fizinį krūvį taip pat palaikome.. turime būti pasiruošę“, - sakė Europos čempionate dalyvavęs ir antrojo laiptelio užlipęs Ernestas Varankevičius.

„Aš gyvenu tokiu ritmu, kad visada būčiau pasiruošęs. Treneris mus ruošia nepriklausomai nuo to, ar artėja kažkokios varžybos, ar ne. Šventes sutiksime kaip visi normalūs žmonės, o tada vėl galvosime apie tai, kad artėja dar vienas startas, kuriam turime būti pasiruošę“, - sakė absoliutus atvirojo Aukštaitijos čempionato nugalėtojas Linas Sniečkus.


Pasidalinti