Įvyko Pakruojo atviras grappling (imtynių) čempionatas

Nuotraukų galerija

Tik šių metų pradžioje įsikūrusi Lietuvos Grappling federacija, šį savaitgalį organizavo jau antrąjį atvirą grappling čempionatą, kuris vyko Pakruojyje. Čempionatą organizavo Lietuvos grapplingo federacija kartu su Pakruojo sporto klubu „Skorpionas BJJ“ ir Pakruojo miesto sporto centras.

Varžybose dalyvavo apie 100 sportininkų iš  Vilniaus, Kauno, Jurbarko, Šiaulių, Pakruojo, Mažeikių , Plungės ir Šakių sporto klubų.

 

Varžybų dalyvius ir žiūrovus pasveikino varžybų organizatorius Pakruojo sporto klubo „Skorpionas BJJ“ prezidentas Modestas Ušinskas, Pakruojo miesto mero pavaduotojas Romas Medzveckas ir LGF prezidentas Kęstutis Smirnovas, kuris atvykusiems sporto organizacijų vadovams įteikė LGF nario pažymėjimus. Šiuo metu federacijai priklauso jau net 19 sporto klubų iš visos Lietuvos.

LGF prezidentas Kęstutis Smirnovas džiaugiasi, kad dar tik metų pradžioje įsikūrusi LGF sulaukia vis daugiau sporto klubų, norinčių tapti federacijos nariais, o taip pat, kad organizuojamuose čempionatuose dalyvauja vis daugiau sportininkų.

Sportininkai kovojo dvejose amžius grupėse. Jaunimo grupėje sportininkai kovojo aštuoniose skirtingo svorio kategorijose, o suaugusiųjų grupėje kovos vyko šešiose svorio kategorijose. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais, o prizininkai medaliais ir diplomais.

Varžybų čempionais tapo:

Jaunimo grupėje: 

60kg. Dovydas Sederevičius Šakiai „ Ošimas“

64 kg. Rustas Kozlovas Vilnius „Smauglys“

68 kg. Ernestas Musvydas Šakiai „Audra“

70 kg. Augustas Igneris Pakruojis „Skorpionas BJJ“

72 kg. Edvinas Afanasjevas Vilnius „Smauglys“

76 kg. Lukas Žemantauskas Vilnius „Smauglys“

80 kg. Edvardas Kiršanskas Pakruojis „Skorpionas BJJ“

+80 kg. Mindaugas Benešiūnas Pakruojis „Skorpionas BJJ“

 

Suaugusiųjų grupėje:

68 kg. Juozas Bakutis Vilnius „Vale Tudo MMA akademija“

72 kg. Dominykas Riauba Kaunas „Titanas“

76 kg. Juozas Petkelis Vilnius „Smauglys“

80 kg. Robertas Zimkus Plungė „ Plungės dziudo klubas“

84 kg. Sergej Bigišev Vilnius „Smauglys“

+84 kg. Laurynas Urbanavičius Vilnius „ Vale Tudo MMA akademija“

LGF prezidentas dėkoja  visiems prisidėjusiems prie šio čempionato organizavimo ir visus kviečia spalio mėnesį į Švenčionis, kur vyks atviras moksleivių grappling čempionatas, o lapkričio mėnesį į Šakius, kur vyks Lietuvos Grappling čempionatas.

 

Rezultatus galite parsisiųsti čia.


Pasidalinti