Graplingo moksleivių žaidynėse D.Matusevičiaus triumfas

Praėjusį savaitgalį Švenčionyse Lietuvos graplingo federacija naująjį sezoną atidarė tradiciniu moksleivių čempionatu, į kurį susirinko gabiausi šalies imtynininkai iš aštuonių Lietuvos miestų.

Merginų grupėje absoliučia nugalėtoja tapo Brigita Sruogytė, vaikinų – dukart Europos jaunių čempionas Deividas Matusevičius. Pastarasis finale nugalėjo savo komandos draugą “Smauglio” klube – Kasparą Strazdą.

“Dar prieš turnyrą kalbėjome, kad Švenčionyse jaunimas turės paskutinę galimybę pasipraktikuoti prieš Europos čempionatą. Didelių sensacijų neužfiksuota, o geriausieji jau šį šeštadienį savo jėgą demonstruos Senojo žemyno pirmenybėse. Viskuo esame patenkinti”, - apie naujo sezono startą sakė Lietuvos graplingo federacijos sekretorius Erikas Kazlauskas.

Kaip įprasta, merginų įskaitoje daugiausiai pergalių surinko Šakių “Ošimo” klubas, kuriam vadovauja Vytautas Smirnovas. Vaikinų čempionate geriausiai sekėsi Ukmergės UDK klubui, kurio sportininkai laimėjo 5 kategorijose. Po keturis nugalėtojų titulus iškovojo Švenčionių “Liūto narvo” ir sostinės “Smauglio” klubų auklėtiniai.

Iš viso turnyre varžėsi 126 moksleiviai, pirmą kartą istorijoje buvo naudojamos švieslentės, be to, buvo organizuojamos tik pernai startavusios ir iškart prigijusios dešimtmečių varžybos. Lietuvos moksleivių graplingo čempionatas buvo vykdomas ketvirtą kartą.


Pasidalinti