Graplingo rinktinės lyderiams – juodi diržai

Daugelį metų stipriausius šalies graplingo kovotojus vienijantis „Smauglio“ klubas sulaukė įspūdingo įvertinimo – trims šio klubo sportininkams buvo įteikti pirmo dano juodi diržai. Atviros treniruotės metu tokio įvertinimo sulaukė pirmasis Europos profesionalų IGF čempionas Kasparas Strazdas, daugkartinis Lietuvos, Europos ir pasaulio čempionas Laimonas Stančikas bei praėjusių metų absoliutus Lietuvos čempionas disciplinoje be kimono Danielius Grėbliūnas.

„Kaip visada, diržai yra įteikiami už aukštus sportinius pasiekimus bei sporto šakos populiarinimą. Tai yra mūsų šalies graplingo elitas ir niekas nepaneigs, kad ši trijulė to nenusipelnė. Nuoširdžiai dėkoju sportininkams, kad jie dalyvauja mūsų organizuojamuose čempionatuose ir kad garsina ir populiarina graplingo imtynių sportą ir Lietuvoje, ir už jos ribų“, - sakė Lietuvos graplingo federacijos steigėjas Kęstutis Smirnovas.

Juodieji diržai kovotojams buvo įteikti „Smauglio“ klube aidint ovacijoms. Patys sportininkai dėkojo už jiems parodytą pasitikėjimą.

„Man kaip sportininkui pirmo dano juodas diržas, visų pirma, yra sunkaus darbo įvertinimas, disciplina, savęs realizavimas. O atsižvelgiant iš kovos meno pusės tai tik juodos spalvos diržas, kuris neturi trukdyti mokytis ir varžyti savęs tobulėjime.

Praėjusius sportinius metus vertinu gerai – graplinge ir MMA pavyko iškovoti nemažai gerų pergalių prieš stiprius varžovus. Be to, atvirajame Lietuvos graplingo čempionate iškovojau LGF absoliučios kategorijos diržą bei atvirajame ADCC Europos čempionate – absoliučią svorio kategoriją, visus varžovus nugalint skausmingais veiksmais.

Tobulėjimo paslaptis? Turbūt, nuoseklus sunkus darbas, trenierio plano laikymasis ir, aišku, sportinė sėkmė. Iš šių metų tikiuosi dar geresnių sportinių rezultatų. Jei sveikata leis dalyvauti tarptautinėse Europos ir pasaulio čempionatuose, norėtųsi parvežti aukščiausios prabos apdovanojimus“, - sakė D.Grėbliūnas.

Dar sausio mėnesį planuojamas federacijos ataskaitinis susirinkimas, kalendoriaus tvirtinimas ir kiti einamieji klausimai, vasarį, kaip įprasta, geriausių metų sportininkų apdovanojimai ir federacijos 9 metų gimtadienis. Kovo mėnesį federacija sugrįš su Lietuvos graplingo taurės pirmenybėmis.


Pasidalinti