Graplingas grįžta į Šakius

Prieš beveik ketverius metus Šakiuose įkurta Lietuvos graplingo federacija šiai vietai iki šiol išlieka neabejinga. Būtent Šakiuose surengti pirmieji turnyrai, būtent Šakiuose išaugo didžiulio pasisekimo sulaukę brolių Smirnovų sporto klubai. Jau tampa tradicija, kad metus graplingo imtynininkai užbaigia būtent šiame Suvalkijos mieste.
„Kaip sakoma, istorijos nesuklastosi. Todėl Šakiai iš mūsų žemėlapio niekada nesitraukia ir, spėju, kad dar ilgai nesitrauks. Neabejoju, kad mūsų ir vėl laukia gražus turnyras“, - apie būsimą šventę kalbėjo Lietuvos graplingo federacijos sekretorius Erikas Kazlauskas.


Šios varžybos galutinai sudėlios 2017 – ųjų metų reitingus, paaiškės geriausias ir geriausia šios sporto šakos entuziastai.


„Nuo tada, kai pradėjome reitinguoti dalyvius, atsirado papildomas stimulas stengtis. Galiu tik pasidžiaugti, kad reitingavo sistema didina dalyvių motyvaciją ir konkurenciją.


Mūsų tikslas – padaryti šventę bendruomenei. Kadangi tarp varžybų nenorėjome palikti tarpo, nusprendėme, jog verta tą šventę susieti su turnyru. Šakiuose šiemet neturėjome nei vieno čempionato, tad nutarėme, kad šio geografinio taško iš savo žemėlapio neištrinsime“, - sakė E.Kazlauskas.


Šiame turnyre globėjo teisėmis apsilankys ir buvęs federacijos prezidentas Kęstutis Smirnovas. Turnyras startuos sekmadienį 12.00 val.
 


Pasidalinti