Debiutinis graplingo turnyras Panevėžyje pažymėtas A.Vasiliauskaitės rekordu

Į pirmąkart istorijoje Aukštaitijos sostinėje surengtą Panevėžio miesto atvirąjį graplingo čempionatą susirinko beveik 200 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos. Kaip jau tapo įprasta šiais metais, varžybos vyko su kimono ir be kimono grupėse.

Absoliučios vyrų svorio kategorijos be kimono nugalėtoju tapo klaipėdietis Raimondas Zeniauskas, finale netikėtai palaužęs vieną stipriausių Lietuvos graplingo imtynininkų Laimoną Stančiką iš Vilniaus.

Absoliučia kategoriją varžydamasis su kimono laimėjo Albertas Kašėta, finale nugalėjęs kaunietį Deividą Krogertą.

„Sakyčiau, kad netikėtai baigėsi tiek be kimono, tiek su kimono varžybos. Aišku, Alberto pergalę sąlygojo mažesnis dalyvių su kimono skaičius, o Raimondas parodė, kad kažką nuspėti mūsų sporte yra labai sunkiai įgyvendinama užduotis.

Kalbant ne apie nugalėtojus, o apie patį turnyrą, tai labai norisi pasidžiaugti, jog pirmąkart Aukštaitijos sostinėje vykęs renginys pritraukė beveik 200 dalyvių. Tikrai solidus startas“, - džiaugsmo neslėpė Lietuvos graplingo federacijos prezidentas Adrijus Kupstas.

Merginų grupėje nepralenkiama buvo pasaulio čempionė Aida Vasiliauskaitė. Ji iš viso laimėjo net keturias pirmąsias vietas, įskaitant ir absoliučios svorio kategorijos čempiono titulus tiek su kimono, tiek be kimono varžybose. Iš dziudo į graplingą persikėlusi A.Vasiliauskaitė tapo pirmąja tokį fantastinį pasiekimą per vienas varžybas užfiksavusia sportininke.

Tarp merginų be kimono savo svorio kategorijų čempionėmis taip pat tapo Gertrūda Statkutė ir Ieva Smirnovaitė.

Tarp vyrų, lengviausiose svorio kategorijose nugalėtojais tapo rusai Vladimiras Vladimirovas ir Dmitrijus Gobornikas. Taip pat čempionu tapo jau minėtas Raimondas Zeniauskas, Ovidijus Mickevičius, Marius Poškus ir Deividas Krogertas.

Turnyras Panevėžyje buvo paskutinis graplingo turnyras šiame sezone. Naujasis sezonas startuos Europos čempionatu Šiauliuose rugsėjo mėnesį.


Pasidalinti