BUSHIDO/KOK turnyre – kova dėl Baltijos šalių absoliutaus profesionalų graplingo čempiono titulo

Lapkričio 16 dieną sostinės Siemens arenoje įvyksiantis didžiausias kovos menų turnyras  BUSHIDO HERO’S/KOK World Series turnyras išsiskirs ne tik tradicinėmis KOK ir MMA  BUSHIDO kovomis, tačiau ir pirmąkart istorijoje – mūšiu dėl Baltijos šalių absoliutaus profesionalų graplingo čempiono diržo.

„Su graplingo federacija prieš metus laiko pasirašėme sutartį, visai nenorime, kad tie dokumentai būtų tik vardan dokumentų. Todėl imamės realių veiksmų. Kalbant apskritai apie bushido ir graplingą, tai reikia suprasti, kad geri bushido kovotojai, kovojantys pagal MMA busdido taisykles, turi gerai išmanyti universalių imtynių pagrindus“, - sakė Lietuvos bushido federacijos prezidentas Donatas Simanaitis, pridūręs, kad ši kova jau anksčiau buvo suderinta su tarptautinėmis televizijomis.

Apie naudą, rengiant kovą didžiulėje arenoje, pripažįsta ir graplingo federacijos prezidentas Adrijus Kupstas.

„Nauda neabejotina. Visų pirma – sportininkui pasirodyti prieš daugiatūkstantinę minią gali būti svajonės išsipildymas, visų antra – tai padidins motyvaciją kovojant Baltijos šalių graplingo atvirajame čempionate, visų trečia – graplingo atstovams puikus šansas supažindinti publiką su savo sporto šaka“, - dėstė A.Kupstas.

Pretendentai į Siemens arenoje vykstantį renginį paaiškės kovo 23 dieną Jonavoje įvyksiančiame Baltijos šalių čempionate. Savo ruožtu, lapkričio 16 – ąją, be graplingo kovos, kaip visada, publika išvys stipriausius Lietuvos kovotojus, kovojančius pagal KOK ir MMA bushido taisykles.


Pasidalinti