Baltijos graplingo čempionate T.Smirnovo triumfas

Parsisiųsti rezultatus

Atvirajame Baltijos šalių graplingo čempionate triumfavo sostinės kovos menų centro „Smauglys“ kovotojas Tomas Smirnovas. Vienas geriausių šalies graplingo imtynininkų finale nugalėjo komandos draugą Kasparą Strazdą bei apsijuosė čempiono diržu NoGi disciplinoje.

„Absoliučioje svorio kategorijoje kovos niekada nebūna lengvos. Be to, jos visada primena, kad negali sustoti. Jei nori būti geriausias, visada privalai judėti į priekį. Šiuo metu dirbu ties kojų veiksmais – laužimais, sukimais, kad sėkmingai pasiruoščiau rugsėjo mėnesį įvyksiančiam turnyrui Lenkijoje ir IGF Pasaulio čempionatui“ - po čempionato kalbėjo absoliutus čempionas Tomas Smirnovas.

NoGi disciplinoje absoliučioje  svorio kategorijoje  tarp merginų nepralenkiama buvo vilnietė Miglė Podviskytė.

Gi disciplinoje  absoliučiu nugalėtoju tapo Romualdas Girdiušas atstovaujantis Rogers Gracie Academy Vilnius. O sportininkė iš Latvijos Alina Dubosa nugalėjo visas merginas.

T.Smirnovas užtikrintai laimėjo ir savo iki 80 kg svorio kategorijoje NoGi disciplinoje. Kitose svorio kategorijose vyrų grupėje triumfavo Konstantinas Mokšinas (iki 64 kg), Markas Bavėjanas (iki 72 kg), Artiomas Ponomariovas (iki 90 kg) iš Klaipėdos ir Edvardas Petrovičius (per 90 kg) iš Vilniaus.

Tarp merginų savo svorio kategorijos čempionėmis tapo Samanta  Drilingaitė (iki 53 kg) iš Kauno, Lijana Lipinskaitė (iki 61 kg) iš Jurbarko, Inna Matvejeva (iki 69 kg) iš Rygos, Lolita Oboleviča (virš 67 kg) iš Rygos.

Gi disciplinoje  čempionėmis tapo Viltė Merkevičiūtė (iki 53 kg) iš Šakių, Deimantė Aukštuolytė (iki 61 kg) iš Ukmergės, Inna Matvejeva (iki 69 kg ) iš Rygos, Miglė Podvaiskytė (virš 69 kg) iš Vilniaus.

Vyrų grupėje  čempionai tapo: Konstantin Mokšin (iki 64 kg) iš Vilniaus, Rinalds Vanags (iki 80 kg) iš Rygos, Romualdas Girdiušas (iki 90 kg) iš Vilniaus ir Dovydas Šidlauskas (virš 90 kg) iš Kauno.

Meistrų grupėje  Nogi ir Gi  disciplinose  svorio kategorijoje virš 80 kg visus aiškia persvara nugalėjo ir čempionu tapo Kęstutis Smirnovas atstovaujantis Šakių sporto klubą „AUDRA“. O svorio kategorijoje iki 80 kg nepralenkiamas buvo latvis Guntis Gružinis.

Iš viso Jonavoje varžėsi 220 sportininkų.

„Negaliu kalbėti už visus, tačiau daugeliui pats turnyras paliko pačius geriausius įspūdžius. Reikia suprasti, kad gyvename pandemijos laikais, todėl kiekvienas susitikimas, kiekviena kova turi dar didesnę prasmę nei ankstesniais metais.

Kitas dalykas – šis turnyras buvo puikus įvadas į pasaulio čempionatą. Visi jam ruošiamės ir visi tikimės jame būti pačios geriausios sportinės formos“, - sakė K.Smirnovas.

2021 metų pasaulio graplingo čempionatas rudenį bus surengtas Panevėžyje.


Pasidalinti