Baikerių naktyse – grappling kovos po atviru dangumi

Kauno rajone Jadagonyse įvykusioje tradicinėje baikerių fiestoje “Baikerių naktys” jau trečią kartą surengtas ir tarptautinis “MMA Jiu Jitsu Fight 11” turnyras, kurį organizavo Lietuvos MMA ir džiudžitsu federacijos vadovas Mindaugas Smirnovas, Lietuvos braziliškojo džiudžitsu asociacijos vadovas Marius Neverauskas bei keli baikerių klubai.

Foto galerija

Į savo šeimą priėmę kovinių sporto šakų atstovus, baikeriai savo šventės be pastarųjų nebeįsivaizduoja. Savo ruožtu, kovotojams šis renginys taip pat yra tapęs kulto dalimi.

“Jau keletą metų gražiai bendradarbiaujame su baikerių šventės organizatoriais ir bent jau mums atrodo, kad dėl šio bendradarbiavimo yra patenkintos abi pusės. Mes turime papildomą renginį, baikeriai turi papildomą pramogą”, - pasakojo M.Smirnovas.

Lietuvos ir užsienio kovotojai kovojo pagal MMA, K-1 bei graplingo taisykles. Pastarąsias pristatė ir komentavo Lietuvos graplingo federacijos prezidentas Kęstutis Smirnovas.

“Sutikite, yra viena, kai viskas vyksta salėje ant kelių tatamių ir lauke po atviru dangumi. Įsivaizduokite, turnyrą buvome priversti sustabdyti dėl prasidėjusio lietaus (šypsosi). O jam pasibaigus, išsiaiškinome nugalėtojus. Neabejotinai, tai viena unikaliausių vietų, kuriose yra tekę dalyvauti”, - sakė K.Smirnovas.

Šiais metais surengtos šešios kovos, kuriose varžėsi ne tik vyrai, tačiau ir didžiulio dėmesio sulaukusios moterys.

Graplingo nugalėtoju svorio kategorijoje iki 84 kilogramų tapo klaipėdietis Naglis Kanišauskas. Tarp 80 kilogramų rankos laužimu pergalę pasiekė latvis Pavelas Baženovas, o 100 kilogramų svorio kategorijoje nepralenkiamas buvo Ruslan Petkevic iš Vilniaus.


Pasidalinti