Antrasis Lietuvos džiudžitsu newaza čempionatas

Daugiau nei pusantro šimto dalyvių Garliavoje aiškinose, kas yra stipriausi ir kuriam klubui priklauso geriausi Lietuvos džiudžitsu newaza kovotojai. Po įtemptos kovos triumfavo „Roger Gracie academy“ Klaipėda kovotojai, kurie bendroje įskaitoje surinko 93 taškus.

„Tam, kad stovėtumėte ant šio kilimo, jums reikėjo ne vieną valandą ruošti savo kūną, įveikti skausmą, nuovargį, išmokti techniką bei taktiką. Tačiau be fizinio pasirengimo ne ką mažiau svarbus ir psichologinis. Jūsų kelyje pasitaikys įvairių kliūčių – kritimų, traumų, iššūkių. Svarbu, kad po visų sunkumų rastumėte jėgų atsikelti ir tęsti savo kovotojo kelią. Kovokite garbingai ir būkite stipriausi“, – susirinkusius pasveikinimo Kauno rajono savivaldybės vicemeras Paulius Visockas.

Į čempionatą susirinko sportininkai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Estijos, Latvijos, Lenkijos, Ukrainos, JAV ir Turkijos. Vyrų disciplinos su kimono laureatais tapo Tomas Navickas (72 kg) ir Dovydas Šidlauskas (+90 kg), o be kimono discipilinoje geriausiai pasirodė Aleksandras Juzik (72 kg) ir Martynas Banaitis (+90 kg).

Tarp merginų tiek be kimono disciplinoje, tiek su kimono nepralenkiamos buvo Gabija Verkauskaitė (53 kg) ir Sandra Bacevičiūtė (+69 kg).

Varžybų nugalėtojus ir prizininkus medaliais ir taurėmis apdovanojo Lietuvos Graplingo federacijos prezidentas Kęstutis Smirnovas, vicemeras Paulius Visockas ir Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Arūnas Talalas.

„Po praėjusių metų žadėjome pakelti kartelę ir savo pažadą įvykdėme. Tiek organizacine, tiek sportine prasme, manau, padarėme maksimumą, kurį galėjome padaryti. Man pačiam asmeniškai didžiausias įvertinimas – dvigubai didesnis dalyvių skaičius, lyginant su praėjusiais metais. Reziumuojant, gėdos nepasidarėme“, - sakė pagrindinis organizatorius K.Smirnovas, kurio dukra Paulina ir sūnus Jokūbas tapo nugalėtojais disciplinoje be kimono, o su kimono užėmė antrąsias vietas.

Komandinėje įskaitoje „Roger Gracie academy“ Klaipėda vos dviem taškais aplenkė Šakių „Audrą“, ir dar dviem taškais – „A-Force BJJ“ Kaunas klubą. Iš viso, dalyviai atstovavo net 28 sporto klubams.

Lietuvos graplingo federacija savo veiklą Kauno rajone vykdo jau 7 metus. 2016 ir 2017 metais Garliavoje vyko Europos čempionatai, 2018 metais – Lietuvos atviras graplingo imtynių ir Lietuvos Braziliškojo Jiu-Jitsu čempionatai, 2019 metais – Lietuvos atvirasis GI/NoGi čempionatas.

Priminsime, kad šiemet kovotojų laukia dar vienas didelis turnyras – Lietuvos graplingo imtynių čempionatas. Jis bus surengtas gruodžio 2 dieną Marijampolėje.


Pasidalinti