2015 metu Absoliutus Lietuvos Grappling imtynių čempionas Viktor Tomaševič

Trankiu akordu ir įspūdinga pergale po pratęsimo Lietuvos graplingo čempionate triumfavęs Viktoras Tomaševičius papildė ir taip solidžią savo laimėjimų kolekciją. Daugkartinis Lietuvos sambo, kovinio sambo, dziudo, brazilų džiudžitsu, mišrių kovų čempionas ir prizininkas Lietuvos graplingo čempionato finale tikėjosi sutikti prieš pusantro mėnesio Europos graplingo čempiono titulą iškovojusį Marių Rudnicką, tačiau pastarasis dėl asmeninių priežasčių finaliniame sezono renginyje nedalyvavo.


„Pergalės priežastis? Manau, kad už visus buvau geriau pasiruošęs: specialus maistas, specialios treniruotės, režimas. Tik tiek“, – kuklinosi naujasis Lietuvos čempionas, pridūręs, kad kai kurios kovos pareikalavo maksimalios koncentracijos.
„Aišku, nebuvo kovos, kur eičiau nepasitikėdamas savo jėgomis, tačiau tiek savo svoryje su Artūru Matulevičiumi, tiek kovoje dėl absoliutaus nugalėtojo titulo su Luku Danilevičiumi pastangų įdėti reikėjo labai daug.


Kalbant apie Luką, tai mes kartu treniruojamės viename klube, tad abu puikiai žinome vienas kito techniką, sugebėjimus ir panašiai. Todėl nusprendžiau jį įveikti taktiškai. Žinau, kad užlaužti jį yra be proto sudėtinga, tad pagalvojau, kad geriau pabandysiu jį pratęsime įveikti taškais. Tokia buvo strategija ir ji pasiteisino“, – pasakojo V. Tomaševičius.


2015 metais dėl asmeninių priežasčių praleidęs daugelį turnyrų universalusis kovotojas sezono nesėkmingu nevadina. Tiesa, jam apmaudu dėl išslydusios galimybės iškovoti Europos čempiono titulą.


„Jeigu apibendrinčiau tik tuos turnyrus, kuriuose dalyvavau, tai sakyčiau, kad sezonas visai sėkmingas. Aišku, norėjosi laimėti Europos čempionatą, tačiau varžovas stiprus, o aš dar turiu kur tobulėti. Gaila, kad Marius negalėjo dalyvauti Lietuvos čempionate – labai norėjau pasiekti prieš jį revanšą. Tuomet pergale būčiau dar labiau patenkintas“, – kalbėjo sportininkas.


Nepaisant to, kad metai visiškai priartėjo prie pabaigos, V. Tomaševičius dar nežino, ką veiks 2016-aisiais. Kaip pats sako, konkrečioms varžyboms jis nesiruošia, nes nori visada būti pasiruošęs.
Artimiausi Lietuvos graplingo federacijos renginiai: gruodžio 13 dieną Zarasuose ir kitų metų sausio 23-iąją Vilniuje.


Pasidalinti